Компоненти за велосипеди

Нашите производи се популарни во производството, снабдувањето и извоз на сите сфери на животот во Taiwan. Благодарение на моќната дистрибутивната мрежа и вешти работодавците, нашите Компоненти за велосипеди производи имаат најдобар квалитет и најконкурентна цена. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние сме во можност да обезбедат квалитет

Компоненти за велосипеди

со за вашиот убав внимание и очекуваме вашите љубезно истрага наскоро. Ако ви треба било која услуга од нас, ние ќе се потрудиме да ви услуга со цел да имаат шанса да bulid бизнис coopeation со вас.
  • Компоненти за велосипеди - 10-2
Компоненти за велосипеди
модел - 10-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
10-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Премиум изработени PM компоненти
  1. Материјал:Железо,прашок од основна легура
  2. Употреба:Компоненти за велосипед
  3. Површински третман:Термичка обработка
  4. Посебен процес:Игла-притиснете
  5. Висок квалитет,прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени
  6. Минимален ред:3000 парчиња
  7. Метод за плаќање:Т/Т
  8. Земја на потекло:Тајван
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Направено од најубав ПМ занает Материјал:Железо,прашок од основна легура Компоненти за велосипед Примероците се ограничени(Бесплатно) Површински третман:Термичка обработка Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Метод за плаќање:Т/Т Минимална нарачка:3000 парчиња Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
10-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Различни видови компоненти на велосипед Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Површински третман:Термичка обработка:Комбинација на операции за греење и ладење,темпиран и нанесен на производот во цврстата материја-состојба на начин што ќе произведе посакувани својства,како што се тврдост и воинственост. Сите направени по нарачка Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти за велосипеди, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти за велосипеди производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
10-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings