Компоненти на велосипед

Ние сме извозници од Taiwan одлуки Компоненти на велосипед. Со својот огромен трговски знаење и индустриски искуство, компанијата прерасна во скокови и границите во оваа индустрија. Посветени на нашите мотото "Квалитет, квантитет и навремена испорака", ние сме во моментов во можност да го прошириме нашето крилја на сите делови во светот, во трговијата на мало, угостителство и корпоративниот сектор. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Компоненти на велосипед

. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
 • Компоненти на велосипед - 10-1
Компоненти на велосипед
модел - 10-1
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
10-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Направено од најубав ПМ занает
 1. Материјал:Железо,прашок од основна легура
 2. Компоненти за велосипед
 3. Примероците се ограничени(Бесплатно)
 4. Површински третман:Термичка обработка
 5. Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Димензиите и димензиите може да се прилагодат
 7. Метод за плаќање:Т/Т
 8. Минимална нарачка:3000 парчиња
 9. Земја на потекло:Тајван
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Премиум изработени PM компоненти Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Компоненти за велосипед Површински третман:Термичка обработка Посебен процес:Игла-притиснете Висок квалитет,прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Компоненти на велосипед ->, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
10-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Различни видови компоненти на велосипед Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Површински третман:Термичка обработка:Комбинација на операции за греење и ладење,темпиран и нанесен на производот во цврстата материја-состојба на начин што ќе произведе посакувани својства,како што се тврдост и воинственост. Сите направени по нарачка Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Компоненти на велосипед ->, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на велосипед производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
10-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings