Црни макари

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е професионална производител и снабдувач на Црни макари. Нашите производи и услуги се извезуваат до сите делови на светот пазари. На компанијата плаќа многу внимание на воведување и обука на талентирани вработени. Нашите R & D тим е способен за вршење на вашите посебни барања производ.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Црни макари

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • Црни макари - 7-1
Црни макари
модел - 7-1
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Различни парни оцрнети макари
  1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
  2. Употреба:Различни машини
  3. Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми уморот,цврстина,густина,и отпорност на корозија на 'рѓа
  4. Висок квалитет и прецизност-правеше пули по конкурентни цени
  5. Сите по нарачка направени од клиенти’потреби
  6. Земја на потекло:Тајван
  7. Плаќање:Т/Т
  8. Минимален ред:3000 парчиња
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми уморот,густина,и отпорност на корозија на 'рѓа Употреба:Разни машини Примероци:Ограничена понуда Висок квалитет и прецизност-правеше пули по конкурентни цени Дизајните можеби се различни од клиентите’потреби Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црни макари, треба да знаете за највисок квалитет на Црни макари производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Камлок механизам Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми замор и отпорност на корозија на 'рѓа Висок квалитет и прецизност-изработени делови по конкурентни цени Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црни макари, треба да знаете за највисок квалитет на Црни макари производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Врв-квалитетна употреба на пареа поцрнети затка блок од разни машини Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Стопер блок Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми замор и отпорност на корозија на 'рѓа Разни дизајни и големини достапни на барање Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црни макари, треба да знаете за највисок квалитет на Црни макари производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings