Бронзени компоненти

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. обезбедува широк опсег професионални технологија се фокусира на Бронзени компоненти производство, снабдување и развој. Нашето искуство во дизајн и производство ни овозможи да понудиме производи за било application.Also ние може да го менува сите постоечки стандард дизајн за да се приспособат на вашите потреби. Ние сме високо-технолошка компанија во оваа област кој е способен за проектирање, производство серија на висок квалитет products.We биле основани стабилна и сигурна кооперативни односи со клиентите во целиот свет. Добредојдовте да се приклучат на широк и поволни соработка со нас сега!
Ние имаме група на многу професионален дизајн и производство организации, од областа на R & D и производството

Бронзени компоненти

. Професионален дизајн и одличен квалитет на производот, гаранција да обезбеди на клиентите со висок квалитет на products.Very Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна соработка со вас.
  • Бронзени компоненти - 9-3
Бронзени компоненти
модел - 9-3
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
9-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Најдобра бронза/производ од месинг
  1. Материјал:Прашок од легура од бронзена основа
  2. Примероци:Ограничено
  3. Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени
  4. Дизајните и димензиите може да се прилагодат
  5. Потекло:Тајван
  6. Плаќање:Т/Т
  7. Минимален ред:3000 парчиња
  8. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Бронза,прав од легура на месинг база Употреба:Разновидност на производи од месинг од чаури,лежишта,разделувачи итн. Примероци:Ограничено Маслото импрегнирано за да се зголеми отпорноста на корозија и неговата издржливост Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени компоненти, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени компоненти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура од бронзена основа Употреба:Spacer Примероци:Ограничено Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени компоненти, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени компоненти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура од бронзена основа Употреба:Употреба на машини Топ Квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Дизајни на производи/димензијата може да се прилагоди според побарувачката Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени компоненти, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени компоненти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура на база од месинг Употреба:Различни машини Примероци:Ограничена понуда Импрегнирано масло(изборен):Зголемете го производот’s отпорност на корозија и подобрена замор Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени компоненти, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени компоненти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings