Бронзени растојанија

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. се наоѓа во Taiwan и е специјализирана во производство, suppling и извоз на Бронзени растојанија. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено Taiwan. Нашите производи уживаат во добра репутација кај нашите клиенти. Го поздравуваме клиенти, деловни асоцијации и пријатели од сите делови на светот да контактирате со нас и да побараат соработка за взаемна корист.
Ние може да обезбеди со најдобрите

Бронзени растојанија

и внимателен по-служба. Освен тоа, нашиот квалитет контролори осигура дека само најдобрите и беспрекорна спектар е донесено на пазарот.
  • Бронзени растојанија - 9-2
Бронзени растојанија
модел - 9-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
9-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
  1. Материјал:Прашок од легура од бронзена основа
  2. Употреба:Spacer
  3. Примероци:Ограничено
  4. Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени
  5. Димензиите и димензиите може да се прилагодат
  6. Потекло:Тајван
  7. Плаќање:Т/Т
  8. Минимален ред:3000 парчиња
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Бронза,прав од легура на месинг база Употреба:Разновидност на производи од месинг од чаури,лежишта,разделувачи итн. Примероци:Ограничено Маслото импрегнирано за да се зголеми отпорноста на корозија и неговата издржливост Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени растојанија, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени растојанија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Најдобра бронза/производ од месинг Материјал:Прашок од легура од бронзена основа Примероци:Ограничено Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени Дизајните и димензиите може да се прилагодат Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени растојанија, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени растојанија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура од бронзена основа Употреба:Употреба на машини Топ Квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Дизајни на производи/димензијата може да се прилагоди според побарувачката Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени растојанија, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени растојанија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура на база од месинг Употреба:Различни машини Примероци:Ограничена понуда Импрегнирано масло(изборен):Зголемете го производот’s отпорност на корозија и подобрена замор Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бронзени растојанија, треба да знаете за највисок квалитет на Бронзени растојанија производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
9-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings