Спојки на Камлок

Како еден од производители, добавувачи и извозници на Спојки на Камлок, Фабрика се наоѓа во Taiwan. нашата мисија е да се пионери на хај-тек индустрија со доставување долгорочна вредност на клиентите, вработените и партнерите преку продолжи иновации и квалитет во сите аспекти на нашиот бизнис. Ние продолжува да иновираат, да се изгради и да ги донесе на пазарот врвните. ве молиме контактирајте не токму сега!
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Спојки на Камлок

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • Спојки на Камлок - 6-2
Спојки на Камлок
модел - 6-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Камери и брави од нерѓосувачки челик се нудат во различни големини на опсег(1/2”-6”),со други големини достапни по желба на клиентите.Овие спојки од нерѓосувачки челик со брави со најдобар квалитет и издржливост и се испорачуваат на брз и ефикасен начин.
  1. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316)
  2. Употреба:Различни спојки од camlock
  3. Висок квалитет и прецизност-направи спојки по конкурентни цени
  4. Време на испорака:30~35 дена
  5. Спојки’дизајни и димензии може да се разликуваат, сите прилагодени од клиентите’потреби
  6. Земја на потекло:Тајван
  7. Плаќање:Т/Т
  8. Минимален ред:30000 парчиња
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Различни машини Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Издвојува изглед,извонредна отпорност на корозија,и долго-трајна издржливост и посебност на прав од нерѓосувачки челик. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Спојки на Камлок, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS303~316) Употреба:Тела за бањи Моќта од нерѓосувачки челик обезбедува долго време-трајна отпорност на корозија,издржат подолга издржливост на замор,и изглед како што тоа не можат да го направат ниту еден друг метален прав. Примероци:Ограничена понуда Висок квалитет и прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени Покријте’и дизајнот и димензијата може да се прилагодат од клиентите’потреби Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Спојки на Камлок, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Различни шестоаголен конектор за потопна пумпа за вода Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS303~316) Примероците се ограничени(Бесплатно) Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Спојки на Камлок, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings