Покривки на приклучоци

Ние често ги подобриме нашите производи, како што секој технологија промени во брзо развивање на индустријата. Ние се обидуваме секој начини да бидете сигурни дека нашиот производ на Покривки на приклучоци ќе ги задоволи барањата на нашите клиенти. ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Ние нудиме повеќе високо ниво

Покривки на приклучоци

и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.
 • Покривки на приклучоци - 6-3
Покривки на приклучоци
модел - 6-3
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
 1. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS303~316)
 2. Употреба:Тела за бањи
 3. Моќта од нерѓосувачки челик обезбедува долго време-трајна отпорност на корозија,издржат подолга издржливост на замор,и изглед како што тоа не можат да го направат ниту еден друг метален прав.
 4. Примероци:Ограничена понуда
 5. Висок квалитет и прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени
 6. Покријте’и дизајнот и димензијата може да се прилагодат од клиентите’потреби
 7. Плаќање:Т/Т
 8. Минимален ред:30000 парчиња
 9. Потекло:Тајван
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Различни машини Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Издвојува изглед,извонредна отпорност на корозија,и долго-трајна издржливост и посебност на прав од нерѓосувачки челик. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Покривки на приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Покривки на приклучоци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Камери и брави од нерѓосувачки челик се нудат во различни големини на опсег(1/2”-6”),со други големини достапни по желба на клиентите.Овие спојки од нерѓосувачки челик со брави со најдобар квалитет и издржливост и се испорачуваат на брз и ефикасен начин. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Различни спојки од camlock Висок квалитет и прецизност-направи спојки по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Спојки’дизајни и димензии може да се разликуваат, сите прилагодени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Покривки на приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Покривки на приклучоци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Различни шестоаголен конектор за потопна пумпа за вода Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS303~316) Примероците се ограничени(Бесплатно) Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Покривки на приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Покривки на приклучоци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings