Делови за приклучоци

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Делови за приклучоци. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Делови за приклучоци

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
 • Делови за приклучоци - 12-3
Делови за приклучоци
модел - 12-3
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
12-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Различни типови конектори
 1. Материјал:Железо,прашок од основна легура
 2. Употреба:Механикална машинерија или инструменти
 3. Примероците се ограничени(Бесплатно)
 4. Посебен процес:Игла-притиснете
 5. Време на испорака:30~35 дена
 6. Димензиите и димензиите може да се прилагодат
 7. Минимален ред:3000 парчиња
 8. Метод за плаќање:Т/Т
 9. Земја на потекло:Тајван
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Во Ченгај, сите производи се направени со најдобра PM изведба Употреба:Употреба на машини Површински третман:Може да се примени на барање Врв-квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Дизајнот на лост може да се прилагоди по желба на клиентите Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за приклучоци производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Направено од највисока изработка и 30 -годишно искуство Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Машински ротор Примероците имаат ограничено снабдување Висок квалитет и конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Ротор’Спецификацијата може да се прилагоди по желба на клиентите Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за приклучоци производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Камери за машини Површински третман:Пареа поцрнетиЦрн оксид или оцрнување,Тоа’се користи за додавање отпорност на корозија,за подобар изглед и за максимизирање на замореноста. Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Дизајнот и димензиите на камерата може да се прилагодат по желба Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за приклучоци производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings