Прилагодени делови за велосипеди

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. специјализира во производителот, снабдувачот и извозник на бизнисот на Прилагодени делови за велосипеди. Се наоѓа во Taiwan, Имаме удобен пристап до главните транспортни мрежи. Нашата компанија зафаќа површина од 5км и има околу 100 членови на персоналот. Покрај тоа, сите наши производи се произведени со современа опрема и строги КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи се продаваат добро во домашните и на странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме контактирајте не Сега, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Имаме напредни производствени опрема, силна техничка сила за професионална изработка на

Прилагодени делови за велосипеди

. Се надеваме дека тесно да соработуваат со странски пријатели од целиот свет.
  • Прилагодени делови за велосипеди - 10-3
Прилагодени делови за велосипеди
модел - 10-3
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
10-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
  1. Материјал:Железо,прашок од основна легура
  2. Употреба:Различни видови компоненти на велосипед
  3. Висок квалитет,прецизност-изработени делови по конкурентни цени
  4. Површински третман:Термичка обработка:Комбинација на операции за греење и ладење,темпиран и нанесен на производот во цврстата материја-состојба на начин што ќе произведе посакувани својства,како што се тврдост и воинственост.
  5. Сите направени по нарачка
  6. Минимален ред:3000 парчиња
  7. Метод за плаќање:Т/Т
  8. Земја на потекло:Тајван
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Направено од најубав ПМ занает Материјал:Железо,прашок од основна легура Компоненти за велосипед Примероците се ограничени(Бесплатно) Површински третман:Термичка обработка Висок квалитет,прецизност-направени по конкурентни цени Димензиите и димензиите може да се прилагодат Метод за плаќање:Т/Т Минимална нарачка:3000 парчиња Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прилагодени делови за велосипеди ->, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодени делови за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
10-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Премиум изработени PM компоненти Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Компоненти за велосипед Површински третман:Термичка обработка Посебен процес:Игла-притиснете Висок квалитет,прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прилагодени делови за велосипеди ->, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодени делови за велосипеди производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
10-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings