Завртки за заклучување на вратата

Ние производство, снабдување и извоз убава и елегантна Завртки за заклучување на вратата. А ние нудиме најдобри работни односи со нашите клиенти, со многу пријателски и познавања трговски претставници. Ние, исто така имаат строги 3-чекор контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди сте добивање на највисок квалитет на производи направени.
Секогаш се придржуваат до себе - се скрши, постојано истражување и развој на одлични

Завртки за заклучување на вратата

, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Завртки за заклучување на вратата - 1-3
Завртки за заклучување на вратата
модел - 1-3
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
  1. Материјал:SUS304~316 Прашок од нерѓосувачки челик
  2. Употреба:Брави за врати,Завртки за заклучување
  3. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
  4. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби
  5. Минимална нарачка:3000 парчиња
  6. Метод за плаќање:Т/Т
  7. Земја на потекло:Тајван
  8. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Разни типови компоненти за заклучување врата Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Разни брави на вратите Површински третман:Пареа поцрнети,плочи и термичка обработка Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Време на испорака:30~35 дена Плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Минимална нарачка:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртки за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Завртки за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS303~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,завртки на вратата,брави на вратите,цилиндри Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртки за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Завртки за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик или прав од железна основа.SUS303~316 Употреба:Брави за врати,цилиндри Површински третман:Steam,Чинија Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини,дизајни,и површинските третмани може да се прилагодат од клиентите’потреба Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртки за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Завртки за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings