Компоненти за заклучување на вратата

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет Компоненти за заклучување на вратата кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
Со барање сликата купувачи или уметнички дела од

Компоненти за заклучување на вратата

. Ние се приклучи на најдобрите суровини за супериорни производи. Ние ќе ги направиме производи според оригинални детали на клиентите, како на пример логото, преглед и големина.
 • Компоненти за заклучување на вратата - 1-1
Компоненти за заклучување на вратата
модел - 1-1
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Разни типови компоненти за заклучување врата
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Разни брави на вратите
 3. Површински третман:Пареа поцрнети,плочи и термичка обработка
 4. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 5. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба
 6. Време на испорака:30~35 дена
 7. Плаќање:Т/Т
 8. Земја на потекло:Тајван
 9. Минимална нарачка:30000 парчиња
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS303~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,завртки на вратата,брави на вратите,цилиндри Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS304~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,Завртки за заклучување Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик или прав од железна основа.SUS303~316 Употреба:Брави за врати,цилиндри Површински третман:Steam,Чинија Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини,дизајни,и површинските третмани може да се прилагодат од клиентите’потреба Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings