Цилиндри за заклучување на вратата

Ние сме биле водечки производство на Цилиндри за заклучување на вратата, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

Цилиндри за заклучување на вратата

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
 • Цилиндри за заклучување на вратата - 1-4
Цилиндри за заклучување на вратата
модел - 1-4
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик или прав од железна основа.SUS303~316
 2. Употреба:Брави за врати,цилиндри
 3. Површински третман:Steam,Чинија
 4. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 5. Време на испорака:30~35 дена
 6. Различни големини,дизајни,и површинските третмани може да се прилагодат од клиентите’потреба
 7. Минимална нарачка:3000 парчиња
 8. Метод за плаќање:Т/Т
 9. Земја на потекло:Тајван
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Разни типови компоненти за заклучување врата Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Разни брави на вратите Површински третман:Пареа поцрнети,плочи и термичка обработка Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Време на испорака:30~35 дена Плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Минимална нарачка:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндри за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндри за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS303~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,завртки на вратата,брави на вратите,цилиндри Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндри за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндри за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS304~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,Завртки за заклучување Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Цилиндри за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Цилиндри за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings