Брави за заклучување на вратата

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Брави за заклучување на вратата Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние би сакале да биде вашиот најголем доверливи

Брави за заклучување на вратата

производители, добавувачи и извозниците. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика, нашите производи се многу заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. Одличен квалитет на производот и вредност од цената на реферирање. Ние со нетрпение очекуваме да добиеме вашето пребарување. pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Брави за заклучување на вратата - 1-2
Брави за заклучување на вратата
модел - 1-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
  1. Материјал:SUS303~316 Прашок од нерѓосувачки челик
  2. Употреба:Брави за врати,завртки на вратата,брави на вратите,цилиндри
  3. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
  4. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба
  5. Метод за плаќање:Т/Т
  6. Земја на потекло:Тајван
  7. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Разни типови компоненти за заклучување врата Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Разни брави на вратите Површински третман:Пареа поцрнети,плочи и термичка обработка Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Време на испорака:30~35 дена Плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Минимална нарачка:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS304~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,Завртки за заклучување Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик или прав од железна основа.SUS303~316 Употреба:Брави за врати,цилиндри Површински третман:Steam,Чинија Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини,дизајни,и површинските третмани може да се прилагодат од клиентите’потреба Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Брави за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Брави за заклучување на вратата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings