Како производител, на снабдувачот и извозникот Делови за заклучување на вратата, Ние би сакале да ја искористам оваа можност да се воведе, надевајќи се дека нашите производи можеби ќе ги задоволат вашите интереси и да започне деловна соработка со вас во блиска future.For состанок постојано менување на барањата на пазарот, ние инсистираме на иновации и брзо ги следат најновите тренд , и се апсорбира во обезбедување на високо квалитетни производи и услуги за нашите clients.Trusting нашите искуства, Ве уверуваме пријатен бизнис искуство со нас, вашите верни бизнис партнер.

Делови за заклучување на вратата

Димензии:ММ(Милиметар)Разни типови компоненти за заклучување врата Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Разни брави на вратите Површински третман:Пареа поцрнети,плочи и термичка обработка Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Време на испорака:30~35 дена Плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Минимална нарачка:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS303~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,завртки на вратата,брави на вратите,цилиндри Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:SUS304~316 Прашок од нерѓосувачки челик Употреба:Брави за врати,Завртки за заклучување Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик или прав од железна основа.SUS303~316 Употреба:Брави за врати,цилиндри Површински третман:Steam,Чинија Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини,дизајни,и површинските третмани може да се прилагодат од клиентите’потреба Минимална нарачка:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за заклучување на вратата, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за заклучување на вратата производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Делови за заклучување на вратата

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.