Делови за рачна алатка

Ние сме ангажирани во развој, кои ја снабдуваат и производство на Делови за рачна алатка заедно. Во прилог на нашите постоечки производи, ние исто така, прифати кориснички налози за проектот. Нашите производи се оди добро во текот на домашниот пазар и задокеански countries.Therefore, ние го задржи фалсификување напред и продолжи да иновираат constantly.We сакаат да воспостават долгорочни деловни односи во целиот свет. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Нашите

Делови за рачна алатка

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
 • Делови за рачна алатка - 4516~4518
Делови за рачна алатка
модел - 4516~4518
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
4516~4518
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Различни видови моќ,пневматски,и компоненти за рачни алатки
 3. Зависи од побарувачката, може да се примени површинска обработка
 4. Ограничени примероци
 5. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Сите компоненти’дизајни,а димензиите можат да ги прилагодат клиентите’потреби
 7. Земја на потекло:Тајван
 8. Плаќање:Т/Т
 9. Минимален ред:30000 парчиња
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Разни видови делови за алат Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни дизајни и димензии можат да се прилагодат од клиентите’потреба Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за рачна алатка, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за рачна алатка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4758、4759、5377
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:27*20*15 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за рачна алатка, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за рачна алатка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4517
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*17*18 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Висок квалитет и прецизност-изработени делови по конкурентни цени Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Потврди:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за рачна алатка, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за рачна алатка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4535
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings