Делови од лост

Ние би сакале да биде вашиот сигурен Делови од лост Производителот, набавувачот и извозник, и ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM услуга се добредојдени.
Искористување на нашите производствени капацитети, ви го претставуваме квалитативен спектар на

Делови од лост

кои се достапни на ефикасната цени. Ние нудиме прилагодување на нашата палета, како за на спецификации на нашите клиенти.
  • Делови од лост - 12-1
Делови од лост
модел - 12-1
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
12-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Во Ченгај, сите производи се направени со најдобра PM изведба
  1. Употреба:Употреба на машини
  2. Површински третман:Може да се примени на барање
  3. Врв-квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
  4. Дизајнот на лост може да се прилагоди по желба на клиентите
  5. Минимален ред:3000 парчиња
  6. Метод за плаќање:Т/Т
  7. Земја на потекло:Тајван
  8. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Направено од највисока изработка и 30 -годишно искуство Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Машински ротор Примероците имаат ограничено снабдување Висок квалитет и конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Ротор’Спецификацијата може да се прилагоди по желба на клиентите Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови од лост, треба да знаете за највисок квалитет на Делови од лост производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Различни типови конектори Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Механикална машинерија или инструменти Примероците се ограничени(Бесплатно) Посебен процес:Игла-притиснете Време на испорака:30~35 дена Димензиите и димензиите може да се прилагодат Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови од лост, треба да знаете за највисок квалитет на Делови од лост производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Камери за машини Површински третман:Пареа поцрнетиЦрн оксид или оцрнување,Тоа’се користи за додавање отпорност на корозија,за подобар изглед и за максимизирање на замореноста. Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Дизајнот и димензиите на камерата може да се прилагодат по желба Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови од лост, треба да знаете за највисок квалитет на Делови од лост производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings