Метални приклучоци

Основана во , Ние сме професионални Taiwan Метални приклучоци производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Ние сме биле производство добра оценка производи текот на годините на искуства. Ние се обезбеди висок квалитет на производите и конкурентна цена и брза испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти се потпираат на нашата силна способност и стабилен развој.
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Метални приклучоци

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
  • Метални приклучоци - 6-1
Метални приклучоци
модел - 6-1
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
  1. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316)
  2. Употреба:Различни машини
  3. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
  4. Издвојува изглед,извонредна отпорност на корозија,и долго-трајна издржливост и посебност на прав од нерѓосувачки челик.
  5. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби
  6. Потекло:Тајван
  7. Плаќање:Т/Т
  8. Минимален ред:30000 парчиња
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Камери и брави од нерѓосувачки челик се нудат во различни големини на опсег(1/2”-6”),со други големини достапни по желба на клиентите.Овие спојки од нерѓосувачки челик со брави со најдобар квалитет и издржливост и се испорачуваат на брз и ефикасен начин. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Различни спојки од camlock Висок квалитет и прецизност-направи спојки по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Спојки’дизајни и димензии може да се разликуваат, сите прилагодени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Метални приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Метални приклучоци производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS303~316) Употреба:Тела за бањи Моќта од нерѓосувачки челик обезбедува долго време-трајна отпорност на корозија,издржат подолга издржливост на замор,и изглед како што тоа не можат да го направат ниту еден друг метален прав. Примероци:Ограничена понуда Висок квалитет и прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени Покријте’и дизајнот и димензијата може да се прилагодат од клиентите’потреби Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Метални приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Метални приклучоци производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Различни шестоаголен конектор за потопна пумпа за вода Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS303~316) Примероците се ограничени(Бесплатно) Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Метални приклучоци, треба да знаете за највисок квалитет на Метални приклучоци производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings