Делови за пумпа за масло

Ние сме искусни Taiwan Делови за пумпа за масло производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Делови за пумпа за масло

. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
 • Делови за пумпа за масло - 5452-FW
Делови за пумпа за масло
модел - 5452-FW
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
5452-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:17*6*7 мм(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Мотоцикл’пумпи за масло(Внатрешна)
 3. Заби:7
 4. Пример:Ограничено
 5. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Време на испорака:30~35 дена
 7. Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби
 8. Земја на потекло:Тајван
 9. Плаќање:Т/Т
 10. Минимален ред:3000 парчиња
 11. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:63*49*6 мм(Милиметар)Автомобилска пумпа за масло со најфина металургија во прав Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Надворешна) Заби:17 Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за пумпа за масло, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за пумпа за масло производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5460-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:52*29*6 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Внатрешна) Заби:16 Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за пумпа за масло, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за пумпа за масло производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5459-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*15*7 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Мотоцикл’пумпа за масло(Надворешна) Примероци:Ограничена понуда Заби:17 Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за пумпа за масло, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за пумпа за масло производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5453-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings