Ротори на пумпа за масло

Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Ротори на пумпа за масло со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Со цел да се задоволи побарувачката на пазарот, ние постојано ќе се развиваат нови

Ротори на пумпа за масло

производи. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
 • Ротори на пумпа за масло - 5453-FW
Ротори на пумпа за масло
модел - 5453-FW
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
5453-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*15*7 мм(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Мотоцикл’пумпа за масло(Надворешна)
 3. Примероци:Ограничена понуда
 4. Заби:17
 5. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби
 7. Земја на потекло:Тајван
 8. Плаќање:Т/Т
 9. Минимален ред:3000 парчиња
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:63*49*6 мм(Милиметар)Автомобилска пумпа за масло со најфина металургија во прав Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Надворешна) Заби:17 Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ротори на пумпа за масло, треба да знаете за највисок квалитет на Ротори на пумпа за масло производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5460-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:52*29*6 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Внатрешна) Заби:16 Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ротори на пумпа за масло, треба да знаете за највисок квалитет на Ротори на пумпа за масло производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5459-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:17*6*7 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Мотоцикл’пумпи за масло(Внатрешна) Заби:7 Пример:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ротори на пумпа за масло, треба да знаете за највисок квалитет на Ротори на пумпа за масло производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5452-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings