Компоненти на металургијата во прав

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Компоненти на металургијата во прав кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Достапно во разни бои нашата палета е многу издржлив и спектакуларно во својата завршница и затоа е во високата побарувачка од целиот свет.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Компоненти на металургијата во прав

и најдобра услуга. Вие сте исто така добредојдени да се вклучат сите коментари на поддршка во исто време.
 • Компоненти на металургијата во прав - 5459-FW
Компоненти на металургијата во прав
модел - 5459-FW
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
5459-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:52*29*6 мм(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Внатрешна)
 3. Заби:16
 4. Примероци:Ограничено
 5. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Време на испорака:30~35 дена
 7. Сите по нарачка направени од клиенти’потреби
 8. Земја на потекло:Тајван
 9. Плаќање:Т/Т
 10. Минимален ред:30000 парчиња
 11. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:63*49*6 мм(Милиметар)Автомобилска пумпа за масло со најфина металургија во прав Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Надворешна) Заби:17 Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на металургијата во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на металургијата во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5460-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:17*6*7 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Мотоцикл’пумпи за масло(Внатрешна) Заби:7 Пример:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на металургијата во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на металургијата во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5452-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*15*7 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Мотоцикл’пумпа за масло(Надворешна) Примероци:Ограничена понуда Заби:17 Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на металургијата во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на металургијата во прав производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5453-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings