Делови за металургија во прав

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Делови за металургија во прав производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Делови за металургија во прав

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
 • Делови за металургија во прав - 5460-FW
Делови за металургија во прав
модел - 5460-FW
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
5460-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:63*49*6 мм(Милиметар)
Автомобилска пумпа за масло со најфина металургија во прав
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Надворешна)
 3. Заби:17
 4. Примероци:Ограничено
 5. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Време на испорака:30~35 дена
 7. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреба
 8. Земја на потекло:Тајван
 9. Плаќање:Т/Т
 10. Минимален ред:30000 парчиња
 11. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:52*29*6 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Пумпа за масло за автомобили(Внатрешна) Заби:16 Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Делови за металургија во прав ->, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за металургија во прав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5459-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:17*6*7 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Мотоцикл’пумпи за масло(Внатрешна) Заби:7 Пример:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Време на испорака:30~35 дена Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Делови за металургија во прав ->, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за металургија во прав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5452-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*15*7 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Мотоцикл’пумпа за масло(Надворешна) Примероци:Ограничена понуда Заби:17 Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Ротор’и дизајн,димензии,и толеранцијата се обичај направени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Делови за металургија во прав ->, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за металургија во прав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5453-FW
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings