Делови за електрична алатка

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.'s Делови за електрична алатка на производителот, набавувачот и извозник е позитивен на континуиран раст во наредните месеци, иако повеќето очекуваат зголемување на приходите во странство да остане во рамките на големи проценти. Иако повеќето се убедени од продажбата на останатите во нагорна патека во месеците што следат, раководење раст и зголемување на конкуренцијата се да ги поттикнуваат да истражуваат различни области за дополнителни нарачки.
Главно ние професионално производство со врвен квалитет

Делови за електрична алатка

, Дека посветени да обезбедат најдобрите производи и служи за да ви по најповолна цена. Имаме испорачува нашите производи на многу клиенти со добра репутација за неколку години. Па ние сигурно може да се каже дека квалитетот и цената на нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти задоволи.
 • Делови за електрична алатка - 4517
Делови за електрична алатка
модел - 4517
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
4517
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:27*20*15 мм(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка
 3. Површински третман:Термичка обработка
 4. Примероци:Ограничено
 5. Висок квалитет и прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени
 6. Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби
 7. Земја на потекло:Тајван
 8. Плаќање:Т/Т
 9. Минимален ред:3000 парчиња
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Разни видови делови за алат Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни дизајни и димензии можат да се прилагодат од клиентите’потреба Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за електрична алатка, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за електрична алатка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4758、4759、5377
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Различни видови моќ,пневматски,и компоненти за рачни алатки Зависи од побарувачката, може да се примени површинска обработка Ограничени примероци Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Сите компоненти’дизајни,а димензиите можат да ги прилагодат клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за електрична алатка, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за електрична алатка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4516~4518
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*17*18 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Висок квалитет и прецизност-изработени делови по конкурентни цени Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Потврди:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за електрична алатка, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за електрична алатка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4535
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings