Делови на роторот

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е производител на Делови на роторот. Поради нашите големи излез капацитет и силна калапи способност за прилагодување на производството, нашата компанија има извезуваат нашите производи на многу меѓународни пазари. Нашите производи се сертифицирани во согласност со барањата на клиентите.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Делови на роторот

. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
 • Делови на роторот - 12-2
Делови на роторот
модел - 12-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
12-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Направено од највисока изработка и 30 -годишно искуство
 1. Материјал:Железо,прашок од основна легура
 2. Употреба:Машински ротор
 3. Примероците имаат ограничено снабдување
 4. Висок квалитет и конкурентни цени
 5. Време на испорака:30~35 дена
 6. Ротор’Спецификацијата може да се прилагоди по желба на клиентите
 7. Минимален ред:3000 парчиња
 8. Метод за плаќање:Т/Т
 9. Земја на потекло:Тајван
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Во Ченгај, сите производи се направени со најдобра PM изведба Употреба:Употреба на машини Површински третман:Може да се примени на барање Врв-квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Дизајнот на лост може да се прилагоди по желба на клиентите Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови на роторот, треба да знаете за највисок квалитет на Делови на роторот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Различни типови конектори Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Механикална машинерија или инструменти Примероците се ограничени(Бесплатно) Посебен процес:Игла-притиснете Време на испорака:30~35 дена Димензиите и димензиите може да се прилагодат Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови на роторот, треба да знаете за највисок квалитет на Делови на роторот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Железо,прашок од основна легура Употреба:Камери за машини Површински третман:Пареа поцрнетиЦрн оксид или оцрнување,Тоа’се користи за додавање отпорност на корозија,за подобар изглед и за максимизирање на замореноста. Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Дизајнот и димензиите на камерата може да се прилагодат по желба Минимален ред:3000 парчиња Метод за плаќање:Т/Т Земја на потекло:Тајван Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови на роторот, треба да знаете за највисок квалитет на Делови на роторот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings