Делови за пареа

Ние производство, снабдување и извоз Делови за пареа кој е произведен со најдобар квалитет на материјалот и се нудат како по клиент спецификации во Taiwan. Нашите производи се прилагоди според специфичните барања на клиенти во различни дебелини, должини и големини. Опремени со high-end објекти и тим од високо квалификувани и искуство професионална Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена.
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Делови за пареа

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
 • Делови за пареа - 7-2
Делови за пареа
модел - 7-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми уморот,густина,и отпорност на корозија на 'рѓа
 3. Употреба:Разни машини
 4. Примероци:Ограничена понуда
 5. Висок квалитет и прецизност-правеше пули по конкурентни цени
 6. Дизајните можеби се различни од клиентите’потреби
 7. Потекло:Тајван
 8. Плаќање:Т/Т
 9. Минимален ред:3000 парчиња
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Различни парни оцрнети макари Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Различни машини Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми уморот,цврстина,густина,и отпорност на корозија на 'рѓа Висок квалитет и прецизност-правеше пули по конкурентни цени Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за пареа, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за пареа производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Камлок механизам Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми замор и отпорност на корозија на 'рѓа Висок квалитет и прецизност-изработени делови по конкурентни цени Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за пареа, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за пареа производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Врв-квалитетна употреба на пареа поцрнети затка блок од разни машини Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Стопер блок Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми замор и отпорност на корозија на 'рѓа Разни дизајни и големини достапни на барање Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за пареа, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за пареа производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings