Стопер блокови

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. се занимаваат со производство и извоз на квалитетни производи, како Стопер блокови. Ние нудиме широк спектар на производи кои се достапни во различни големини, дизајни и бои. Понатаму, нашата палета е понуден на пазарот водечки цени. Следниве се делови од нашите модели, ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Стопер блокови

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Стопер блокови - 7-4
Стопер блокови
модел - 7-4
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Врв-квалитетна употреба на пареа поцрнети затка блок од разни машини
  1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
  2. Употреба:Стопер блок
  3. Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми замор и отпорност на корозија на 'рѓа
  4. Разни дизајни и големини достапни на барање
  5. Потекло:Тајван
  6. Плаќање:Т/Т
  7. Минимален ред:3000 парчиња
  8. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Различни парни оцрнети макари Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Различни машини Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми уморот,цврстина,густина,и отпорност на корозија на 'рѓа Висок квалитет и прецизност-правеше пули по конкурентни цени Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стопер блокови, треба да знаете за највисок квалитет на Стопер блокови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми уморот,густина,и отпорност на корозија на 'рѓа Употреба:Разни машини Примероци:Ограничена понуда Висок квалитет и прецизност-правеше пули по конкурентни цени Дизајните можеби се различни од клиентите’потреби Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стопер блокови, треба да знаете за највисок квалитет на Стопер блокови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Камлок механизам Површински третмани:Пареа поцрнети за да се зголеми замор и отпорност на корозија на 'рѓа Висок квалитет и прецизност-изработени делови по конкурентни цени Потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стопер блокови, треба да знаете за највисок квалитет на Стопер блокови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings