Конектори за потопна пумпа

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е професионална производителот, набавувачот и извозник специјализирана за развој и производство на Конектори за потопна пумпа. Ние се наоѓа во Taiwan, Со удобен превоз пристап. Сите наши производи се поседува добра репутација во истата индустрија со одличен квалитет и прифатлива цена.
Гордееме на доследно спроведување на квалитетот

Конектори за потопна пумпа

со увери чистотата по конкурентни цени. Ние искрено добредојде јавите домашни и странски клиенти и да соработуваат со нас.
  • Конектори за потопна пумпа - 4-2
Конектори за потопна пумпа
модел - 4-2
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Разни шестоаголни мулти-заглавени конектори
  1. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316)
  2. Нерѓосувачки челик е добро познат по својот долг-трајна отпорност на корозија,издржливост,и изглед
  3. Употреба:Потопна пумпа за вода
  4. Висок квалитет и прецизност-направија конектори по конкурентни цени
  5. Дизајните и димензиите можат да се прилагодат од клиентите’потреби
  6. Земја на потекло:Тајван
  7. Плаќање:Т/Т
  8. Минимален ред:3000 парчиња
  9. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Направено со врвот-квалитетен занает металургија во прав Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик(SUS304,316) Нерѓосувачкиот челик е особено отпорен на корозија,'рѓосување,исто така издржлив и достапен Употреба:Потопна пумпа за вода Примероците се ограничени(Бесплатно) Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конектори за потопна пумпа, треба да знаете за највисок квалитет на Конектори за потопна пумпа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Потопна пумпа за вода Висок квалитет и прецизност-направија конектори по конкурентни цени Конектори’дизајни и димензии може да се направат по нарачка од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конектори за потопна пумпа, треба да знаете за највисок квалитет на Конектори за потопна пумпа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:40.65*φ18.9 мм(Милиметар)Шестоаголни конектори Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Приклучоци за потопна пумпа за вода Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни дизајни и димензии на конектори, направени по нарачка Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конектори за потопна пумпа, треба да знаете за највисок квалитет на Конектори за потопна пумпа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings