Компоненти на алатката

Ние специјализирана за производство, снабдување и извозник Компоненти на алатката in Taiwan. Ние инсистираме на најдобар квалитет на стоки мора да бидат доставени до клиентите, така што тие можат да останат на пазарот со добар углед и конкурентна цена на пазарот. Ние сме добри и ефикасни во ОЕМ или ODM производи развој на добар квалитет на нашите R & D и производството линија тимска работа. Вашето пребарување ќе биде нашата цел да се постигне со вас. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Prefroming во согласност со принцип на "во однос на квалитетот, како број 1, искрена соработка, проширување на иновациите и нагласок извршување" нашата компанија добредојде домашни и странски стари и нови пријатели да се консултираат нашите

Компоненти на алатката

.
 • Компоненти на алатката - 4758、4759、5377
Компоненти на алатката
модел - 4758、4759、5377
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
4758、4759、5377
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)
Разни видови делови за алат
 1. Материјал:Прашок од легура базиран на железо
 2. Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка
 3. Површински третман:Термичка обработка
 4. Примероци:Ограничено
 5. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
 6. Различни дизајни и димензии можат да се прилагодат од клиентите’потреба
 7. Земја на потекло:Тајван
 8. Плаќање:Т/Т
 9. Минимален ред:30000 парчиња
 10. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Различни видови моќ,пневматски,и компоненти за рачни алатки Зависи од побарувачката, може да се примени површинска обработка Ограничени примероци Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Сите компоненти’дизајни,а димензиите можат да ги прилагодат клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Компоненти на алатката, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4516~4518
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:27*20*15 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Примероци:Ограничено Висок квалитет и прецизност-изработени компоненти по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Компоненти на алатката, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4517
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:23*17*18 мм(Милиметар) Материјал:Прашок од легура базиран на железо Употреба:Моќност,компоненти на пневматска алатка Површински третман:Термичка обработка Висок квалитет и прецизност-изработени делови по конкурентни цени Сите по нарачка направени од клиенти’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Потврди:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Компоненти на алатката, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4535
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings