Конектори за пумпа за вода

Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd. е професионална производителот, набавувачот во Taiwan, Кој обезбедува различни Конектори за пумпа за вода, Ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти. Било кој од нашите производи сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Конектори за пумпа за вода

од нашите производи.
  • Конектори за пумпа за вода - 4-4
Конектори за пумпа за вода
модел - 4-4
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:40.65*φ18.9 мм(Милиметар)
Шестоаголни конектори
  1. Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316)
  2. Употреба:Приклучоци за потопна пумпа за вода
  3. Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени
  4. Различни дизајни и димензии на конектори, направени по нарачка
  5. Земја на потекло:Тајван
  6. Плаќање:Т/Т
  7. Минимален ред:30000 парчиња
  8. Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Enquiry Now
производи Листа
Димензии:ММ(Милиметар)Направено со врвот-квалитетен занает металургија во прав Материјал:Прашок од нерѓосувачки челик(SUS304,316) Нерѓосувачкиот челик е особено отпорен на корозија,'рѓосување,исто така издржлив и достапен Употреба:Потопна пумпа за вода Примероците се ограничени(Бесплатно) Висок квалитет и прецизност-направени по конкурентни цени Различни големини и дизајни можат да бидат прилагодени од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конектори за пумпа за вода, треба да знаете за највисок квалитет на Конектори за пумпа за вода производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар)Разни шестоаголни мулти-заглавени конектори Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Нерѓосувачки челик е добро познат по својот долг-трајна отпорност на корозија,издржливост,и изглед Употреба:Потопна пумпа за вода Висок квалитет и прецизност-направија конектори по конкурентни цени Дизајните и димензиите можат да се прилагодат од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:3000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конектори за пумпа за вода, треба да знаете за највисок квалитет на Конектори за пумпа за вода производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Димензии:ММ(Милиметар) Материјал:Нерѓосувачки прав(SUS304~316) Употреба:Потопна пумпа за вода Висок квалитет и прецизност-направија конектори по конкурентни цени Конектори’дизајни и димензии може да се направат по нарачка од клиентите’потреби Земја на потекло:Тајван Плаќање:Т/Т Минимален ред:30000 парчиња Сертификат:ISO9001 и IATF16949
Cheng Hai Oilless Metal Industrial Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Конектори за пумпа за вода, треба да знаете за највисок квалитет на Конектори за пумпа за вода производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings